Луценко: Кримський "регіонал" причетний до організованої злочинності

Четвер, 17 вересня 2009, 10:42

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що депутат кримського парламенту від Партії регіонів Олександр Мельник причетний до організованої злочинності в Криму.

"Що стосується Олександра Мельника, то слова Москаля про нього - це чесне оголошення того, що ми знаємо: громадянин Мельник причетний до організованої злочинності на кримському півострові", - сказав Луценко в інтерв'ю Комерсант-Україна.

Луценко розповів, що у 2006 році МВС зібрало всі необхідні докази "на групу Мельника за злочинами середини 1990-х років, викопали трупи, провели експертизи, доставили їх всіх до Києва".

"А один із заступників генпрокурора протягом 48 годин не знайшов можливості підписати клопотання до суду про арешт Мельника. У результаті пан Мельник вийшов з міліцейського "бусика" і пішки пішов у Бориспіль, а звідти вирушив до Москви. Після цього пішла відмашка на зняття Луценка з посади голови МВС", - сказав він.

"Коли я повернувся на посаду міністра, виявилося, що всі його поплічники засуджені, а його справу виведено в окреме провадження і закрито за відсутністю складу злочину", - додав він.

Водночас, за словами Луценка, на даний момент у міліції "ще є деякий фактаж" на Мельника.

"А по-друге, як ви знаєте, днями в Іспанії було затримано підозрюваного в убивстві першого заступника голови Ради міністрів АРК Олександра Сафонцева. Хто стоїть за замовленням цього вбивства, нам також відомо. Пан Мельник теж це знає", - сказав він.

"Тому ще раз повторюю: виступи Москаля - це чесні оголошення про наміри довести, що закон один для всіх", - додав Луценко.

На запитання, як він розцінює акцію кримського "Беркута", бійці якого днями подарували піджак і віники меру Сімферополя Геннадію Бабенку, міністр відповів:

"Так, ця ситуація... "Беркут" не може брати участі у жодних політичних акціях. Навіть якщо бійці мають щирі почуття до пана Бабенка, це неприпустимо. Я спілкувався з цього приводу з Геннадієм Москалем і сьогодні, до речі, одержав від президента доручення відповідної тональності... Подібні акції більше не повторяться".powered by lun.ua