Катерина Ющенко: Деяких кумів ми бачили вперше лише на хрещенні

П'ятниця, 18 вересня 2009, 12:01

Дружина президента Катерина Ющенко зізналася, що через статус чоловіка їй доводиться товаришувати з тими людьми, з якими вона "навряд чи була поруч за нормальних умов".

"Я вже пояснювала ситуацію з "кумами" в Україні. З часів, коли мій чоловік був головою Національного банку України, і дотепер у багатьох людей навколо нас народжувалися діти, і вони просили нас стати хрещеними батьками", - розповіла вона в інтерв’ю "Україні молодій".

"Чи були їхні наміри благородними? Так, із деякими людьми ми пройшли важкі часи та випробування і залишилися близькими. Для інших це був спосіб заробити політичні бали та підняти свої рейтинги у бізнесі, політиці, у своєму оточенні. Це було особливо очевидно, коли до нас зверталися люди, яких я ледве знала", - додала вона.

Катерина Ющенко також зазначила, що деяких кумів вона зустрічала напередодні хрещення, а деяких - навіть уже після цього.

"І коли я бачила, що другим хрещеним, батьком або мамою, яка мала нести дитину до вівтаря, була людина з іншого політичного табору, — я чітко розуміла, що батьки цієї дитини просто розкладали яйця в усі потрібні політичні кошики", - сказала вона.

"Це було неприємно, але наша церква не дозволяє відмовляти у проханні стати хрещеним... Але, як я вже казала, я б, радше, була людиною, до якої звертаються з проханням стати хрещеною, ніж такою, яку ніколи не запрошують", - додала дружина президента.

Вона також заявила, що була шокована "зрадою" деяких колишніх соратників її чоловіка.

"З кінця 1990х років навколо нас було багато різних людей. Деякі з них мені дійсно подобалися, і я була шокована їхньою зрадою. Деякі не подобалися з самого початку. Деякі залишилися вірними нашим спільним переконанням попри всі труднощі", - сказала Катерина Ющенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua