Луценко вже причепив кролика і в Конституції Ющенка

П'ятниця, 18 вересня 2009, 16:46

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає за позбавлення прокуратури функцій досудового слідства.

Про це він у п'ятницю на прес-конференції в Донецьку, повідомляє "Остров".

При цьому міністр зазначив, що в абсолютній більшості європейських країн прокуратура контролює поліцію.

"У нас ця проблема давня і вирішувати її не збираються. Потрібно змінити цю ситуацію і привести до європейських норм цю частину. Міліція повинна виявляти злочини, розслідувати їх, якими б вони не були посадовими - не посадовими, доводити до кінця справу, передавати в прокуратуру, вони повинні підтримувати обвинувачення і далі - суд", - заявив Луценко.

"При чому прокуратура може об'єктивно і незалежно здійснювати контроль над діями міліції на всіх етапах оперативної, розшукової роботи. У нас сьогодні ті, хто розслідує самі себе і контролює. Звичайно, це не додає ефективності", - пояснив свою позицію міністр МВС.

У той же час він відзначив, що не має наміру вносити свої пропозиції для зміни проекту Конституції, яка була запропонована для обговорення президентом Віктором Ющенком.

"Конституція президента не має шансів на проходження. На мою думку, варіантів Конституції розплодилося вже як різнокольорових кроликів на бігбордах. Тому плодити чергові зміни для нереальних документів навряд чи варто", - сказав Луценко.

"Президентські вибори за фактом стартували. Ми втягуємося в серйозну стратегічну кампанію ... Говорити про те, що парламент зможе приділити увагу чому-небудь іншому не варто. Хоч би приділили бюджету - і то було б добре", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua