"Регіонали" в останній момент вирішать, як голосувати

Понеділок, 21 вересня 2009, 14:55

Фракція Партії регіонів у вівторок перед засіданням Верховної Ради розгляне можливість підтримки зміни способу голосування.

Як пояснив перший віце-спікер, "регіонал" Олександр Лавринович в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", зміни щодо способів голосування можуть вирішуватися, якщо в цьому є необхідність, і фракція має розглядати ці пропозиції.

"Я особисто зараз не бачу причин для того, щоб змінювати що-небудь з того, що зазначено в Регламенті (Верховної Ради). Там є вичерпний перелік способів голосування", - сказав він.

"Якщо таке питання (про зміну способу голосування) буде поставлене, на засіданні фракції буде дана відповідь на це питання", - додав Лавринович.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив про намір зареєструвати проект постанови про зміну способу голосування – замість електронної системи шляхом підняття рук чи вставанням – і проголосувати його перед пакетом соціальних законопроектів, які передбачають підвищення соціальних стандартів.

На думку спікера, вимога Партії регіонів підвищити соціальні стандарти не підтверджується їхньою готовністю голосувати за такі закони.

Він вважає, що голосування підняттям рук чи вставанням дозволить побачити, скільки депутатів дійсно підтримують підвищення мінімальної зарплати і пенсій.

Робота ВР тривалий час блокується депутатами від Партії регіонів, які вимагають підвищити мінімальну зарплату до 1500 грн, мінімальну пенсію – до 1300 грн.powered by lun.ua