Москаль хоче "шити справу" соратнику Януковича

Понеділок, 21 вересня 2009, 18:46

Екс-слідчий Генпрокуратури незаконно відмовив у порушенні справи щодо депутата парламенту Криму Олександра Мельника.

Про це йдеться у зверненні начальника міліції Криму Геннадія Москаля до генпрокурора Олександра Медведька.

Прес-служба кримської міліції наголосила, що Москаль звернувся до генпрокурора як депутат.

Начальник міліції стверджує, що колишній старший слідчий генпрокуратури в особливо важливих справах "умисно загубив" протокол і "знищив" відеозапис допиту, на якому свідок прямо вказав на Мельника "як на організатора вбивства".

У 2000 році, продовжує Москаль, свідок зник, за наявною інформацією, його було вбито "за вказівкою" Мельника, який у той час "перебував у слідчому ізоляторі за пред`явленим йому звинуваченням у вбивстві".

Крім того, зазначив начальник міліції Криму, слідчий "незаконно відмовив у порушенні кримінальної справи" стосовно Мельника, який, за даними заступника міністра внутрішніх справ, був замовником низки злочинів, чим фактично вивів його з розглянутих у Апеляційному суді Криму справ.

Йдеться про вибухи в спорткомплексі колгоспу імені Дзержинського й управлінні банку "ІНКО", замаху на вбивство й низку навмисних вбивств, наголошується у зверненні.

Москаль просить Медведька дати доручення працівникам Генпрокуратури переглянути й скасувати постанову про закриття кримінальної справи стосовно Мельника, й направити її в міліцію Криму для розслідування й притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Як відомо, Мельник є членом фракції блоку "За Януковича".

УНІАНpowered by lun.ua