Партія Ющенка розповіла "НУ-НС", хто в них кандидат

Четвер, 24 вересня 2009, 13:56

Партія "Наша Україна" заявляє, що єдиним кандидатом для блоку НУНС на президентських виборах має бути Віктор Ющенко.

Про це йдеться в заяві політради партії, поширеній в четвер.

"Для "Нашої України", для всіх нас, єдиним демократичним кандидатом на посаду Глави держави був і залишається Віктор Ющенко. Його політичний курс і його політична програма є нашими спільними зобов’язання перед українським суспільством", - йдеться в заяві.

"Наша Україна" заявляє, що блок НУНС створювався з метою "спільної участі у виборчому процесі на підтримку політичного курсу президента Віктора Ющенка" та "забезпечення реалізації програми президента", - йдеться в повідомленні.

Політрада нагадує, що "це є предметом угоди про створення Блоку, яку скріпили своїми підписали лідери дев’яти політичних партій 2 серпня 2007 року".

"Ми закликаємо наших колег з партії "Вперед, Україно!", НРУ, УНП, УРП "Собор", ХДС, Європейської партії України, Громадянської партії "Пора" та Партії захисників Вітчизни бути відповідальними перед людьми, які довірили їм свій голос та виконувати взяті на себе зобов’язання", - наголошується в заяві.

"Наша Україна" також зазначає, що іншого документу щодо політичної позиції Блоку з 2007 року ніхто не підписував.

Раніше політрада НУ-НС закликала усі демократичні сили підтримати єдиного кандидата, який має найбільше шансів стати президентом. У "Народній самообороні" кажуть, що кандидатурі Ющенка шукають альтернативу, бо він розчарував.  powered by lun.ua