Суркіс просить не чіпати Бабин Яр

П'ятниця, 25 вересня 2009, 20:28

Президент Федерації футболу Григорій Суркіс закликає ЗМІ розібратися у ситуації навколо меморіалу "Бабин Яр".

Як повідомили у прес-службу ФФУ, таким чином він відреагував на публікації про те, що київська міська влада нібито має намір побудувати на місці меморіалу готельний комплекс для гостей Євро-2012.

Суркіс, зокрема, сказав, що не знає, наскільки все, що з цього приводу повідомляється в ЗМІ, є правдою, але у будь-якому разі його обурює сам факт згадки "Бабиного Яру" в цьому скандальному контексті.

"Всьому є межа. У суспільній свідомості мають існувати чіткі морально-етичні межі, за які заборонено заходити всім без винятку, зокрема й журналістам", - сказав президент ФФУ.

Він нагадав, що повідомлення щодо майбутнього чемпіонату читають люди у всьому світі, тому спершу потрібно детально розібратися "в цій дивній історії, а не поспішати кидати тінь на бренд Євро-2012 і малювати образ прокаженої країни".

"Ми ж цивілізована нація, у якої мають бути й гордість, і самоповага. Якщо це дійсно чиясь чиновницька дурість, її потрібно негайно виправити, а не упиватися тиражуванням перед широкою громадськістю розумових вад доморослих кабінетних працівників", - заявив Суркіс.

Як відомо, раніше президент Ізраїлю Шимон Перес виступив проти будівництва поблизу Бабиного Яру.

УНІАНpowered by lun.ua