Тимошенко клянеться, що не допустить цензури

Субота, 26 вересня 2009, 00:28

Прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що не допустить введення цензури.

Про це вона сказала в ефірі Шустер Live.

"Я ніколи у житті не допущу цензури", - заявила прем’єр.

Крім того, коментуючи ухвалу Печерського райсуду Києва, якою було заборонено поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності Тимошенко, вона сказала: "Мені здається, що у нашій країні вже ніхто ніколи не заборонить критику. І ніякий суд цього ніколи зробити не зможе".

Прем’єр наголосила, що в країні діє закон про рекламу, який забороняє "чорну" рекламу.

"Ви від нашої команди ніколи не побачити ролик про бекграунд Віктора Федоровича, ви ніколи не побачите ролик "Він вкрав Межигір’я", ви ніколи не побачите білборди, де написано, що вони забрали шельф Чорного моря", - заявила вона.

"Ми даємо позитивну рекламу, тому що негативна заборонена законом. А я вважаю, що ситуація так склалася, що вся політика будується на "чернухе", - сказала прем’єр.

"Ці речі, які вони говорять ось так просто, безапеляційно, не можна оскаржити в суді – це як раз і є диктатура, а не демократія", - наголосила прем’єр.

Крім того, Тимошенко заявила, що всі телеканали країни, "ще з часів тодішнього президента Кучми, роздані саме тим олігархічним родинам, які й забрали всю власність держави".

"Вони можуть у своїх новинах опускати кожного політика, кожного державного діяча", - сказала вона.

"Тому що вони знають, що коли-небудь, я, як прем’єр, або якщо нормально закінчаться президентські вибори, зможу призначити генпрокурора, голову Нацбанку і перевірити куди поділися фінансові і державні ресурси, то їм всім буде дуже важко", - вважає прем’єр.

"Не може бути такого, щоб новини готувалися на кухні олігархії", - додала Тимошенко.powered by lun.ua