Ющенко про отруєння: "Росія поіменно знає людей, які мене пригощали"

Неділя, 27 вересня 2009, 19:54

Президент Віктор Ющенко закликає Росію видати українському слідству його ймовірних отруйників.

Такий висновок можна зробити з його слів в інтерв’ю телеканалу 1+1.

"Ці троє людей, які безпосередньо приймали мене, пригощали і обслуговували, сьогодні, на жаль, у Росії", - сказав Ющенко.

"Всіх поіменно знає Росія, знають вищі керівники, бо на їх адресу передавалися запити про передачу українському слідству", - зазначив президент.

"Це та ключова точка, яка має стати тим фінальним компонентом справи, який би дав змогу сказати нації, хто отруїв президента, які були мотиви і хто має за це відповідати", - наголосив він.

Коментуючи інформацію про, нібито, фальсифікацію отруєння Ющенка, президент сказав: "Такого роду нападки, при чому від неморальних людей, які будуть використовувати моє отруєння, як спосіб підтримувати на високому рівні політичну та суспільну дискусію і дискредитації, зокрема, мене...такі люди завжди будуть".

"На жаль, діоксин у моєму тілі залишиться на все життя, його не виведуть", - зазначив Ющенко, нагадавши, що за перші два роки після отруєння йому було зроблено 26 операцій..

"У мене залишилося 5% діоксину, але, на жаль, з кожним місяцем він виводиться все менше і менше", - сказав президент.powered by lun.ua