Янукович кличе всіх на з'їзд - навіть із Росії та Ізраїлю

Вівторок, 29 вересня 2009, 11:41

Партія регіонів планує 23 жовтня провести з'їзд, на якому висунуть кандидатом у президенти Віктора Януковича.

Про це газеті "Дело" повідомив депутат від Партії регіонів Борис Колесніков.

"Зараз іде активна підготовка, і через два-три дні буде остаточно погоджено регламент з'їзду", - зазначив він.

Головна мета партійного форуму – висунути Януковича кандидатом у президенти.

Очікується, що в з'їзді візьмуть участь 500 делегатів і понад 10 тисяч гостей. Серед них – представники 200 громадських організацій, керівники профспілок, посли іноземних держав і близько 50 керівників інших партій.

Однак "регіони" ще не визначилися з місцем проведення партійного форуму.

За словами депутата Володимира Рибака, на з'їзді, крім висування Януковича в президенти, делегатам одночасно буде презентована його програма дій. "Вона матиме яскраве соціальне спрямування", - зазначив Рибак.

Братиме участь у з'їзді ПР і екс-міністр внутрішніх справ Василь Цушко, якого призначено довіреною особою кандидата в президенти Януковича в Одесі.

"Так, звісно, я буду на з'їзді", - сказав Цушко виданню.

Крім українських політиків, Партія регіонів відправила запрошення і російським колегам із провладної партії "Єдина Росія".

"Наша партія сформує делегацію: усі дуже хочуть поїхати, у тому числі і я, адже ми міцно дружимо з Партією регіонів", - повідомив газеті депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Євген Федоров.

Не виключено, що на з'їзд приїдуть і депутати ізраїльського Кнесету.

Як повідомляє ізраїльський портал IzRus, тиждень тому троє депутатів від ПР – Ян Табачник, Дмитро Табачник і Микола Демянко – відвідали Ізраїль і провели там низку зустрічей. У тому числі - розмовляли з лідером коаліції Зєевом Елькіним ("Лікуд"), віце-спікером Кнесету і головою міжпарламентської асоціації "Ізраїль-Україна" Алексом Міллером, та головою фракції "Наш дім Ізраїль" Робертом Ілатовим.

"Це був візит на рівні міжпарламентських зустрічей", - пояснив Ян Табачник.

Він зазначив, що його ізраїльські колеги були запрошені на з'їзд, щоправда, поки що в усній формі.

"Крім того, ми не приховуємо, що незабаром відбудеться візит нашого лідера Януковича в Ізраїль", - зазначив Табачник, не уточнивши точну дату поїздки.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування