Колесніков нагадав Луценку фінал казки про колобка

Середа, 30 вересня 2009, 13:33

Партія регіонів буде і далі домагатися відставки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це в інтерв'ю Острову заявив депутат-регіонал Борис Колесніков.

"Партія регіонів буде домагатися відставки Луценка з багатьох причин, і я б не ставив свою справу в главу кута. Юрій Віталійович прославив нашу країну на увесь світ, так що в нього є маса "симтатиків". Узагалі, створюється враження, що Юрій Віталійович, нескінченно змінюючи своїх політичних керівників, не до кінця прочитав у дитинстві казку про колобка...", - заявив депутат

Коментуючи справу про свій арешт, Колесніков відповів: "Пенчук сидить, він одержав шість років, - Ви знаєте. Посадили самого, як кажуть, дрібного виконавця. Решта намагаються уникнути відповідальності. Наскільки я знаю з матеріалів справи, залишилося кілька очних ставок, необхідних для завершення слідства".

За словами депутата, мова йде про очні ставки "Шокін-Луценко, Піскун-Порошенко, і ще когось у слідчій групі, між слідчими, що вели справу".

Колесніков відзначив, що Луценко теж викликали на допит і він приходив.

"За великим рахунком, слідство на сьогоднішній день може пред'являти щось Луценку тільки за непрямими ознаками. Тобто, на думку слідства, він скористався ситуацією винятково з метою політичного капіталу", - заявив депутат.

"Може, хотів і якусь фінансову складову, але вона не вийшла, тому що 4 квітня (2005 р. – ред) справа була передана в прокуратуру й особисту участь у справі приймали тільки виконавці Луценка, тобто, Корніч і нижче", - додав Колесніков.powered by lun.ua