Симоненко вже чекає розпуску Ради

Понеділок, 12 жовтня 2009, 20:29

Після президентських виборів можуть пройти дострокові парламентські вибори.

Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

"Безумовно, вони (дострокові парламентські вибори) можливі", - сказав він.

За словами Симоненка, "є і такий варіант, коли можливо хтось з представників великого капіталу стане президентом".

"Тоді відразу автоматично розглядається питання, яка роль відводиться парламенту. І якщо там є коаліція, це одна ситуація", - зазначив лідер КПУ.

"Якщо там її немає, зрозуміло, що парламент повинен реалізовувати програму президента. Якщо вона не реалізується, значить, тоді виникне потреба замінити цей парламент", - пояснив Симоненко.

При цьому лідер комуністів підкреслив, що у президента "є вагомі важелі" для видання указу про проведення дострокових виборів. За словами Симоненка, мотивацію для указу "сьогодні довго не треба шукати".

Він зазначив, що підставою для розпуску Верховної Ради може бути блокування роботи парламенту однієї з фракцій парламенту.

Симоненко також не виключив, що знову може повторитися сценарій дострокового складання повноважень 150 депутатами.

"Але знову виникає питання, кому вони (дострокові парламентські вибори) підуть на користь? Очевидно, цю відповідь ми отримаємо, проаналізувавши, наскільки будуть сфальсифіковані вибори президента", - заявив він.

"Тому що ті механізми, які закладені в закон про вибори президента, вже говорять про дуже серйозні наслідки. Тому що якщо без реєстру виборців проводити вибори, зрозуміло, що це знову вибори без виборів", - сказав лідер Компартії.powered by lun.ua