Жванія підтримає Тимошенко порадою, а не копійкою

Вівторок, 13 жовтня 2009, 12:33

Член фракції "НУ-НС" Давид Жванія підтримує кандидатуру Юлії Тимошенко на виборах президента, але не має наміру фінансувати її кампанію.

"Сьогодні всі одноголосно визнають: у нас іншого кандидата в президенти немає. Я теж визнаю", - сказав Жванія в інтерв'ю Ліга.net.

На питання, якою буде його роль у фінансуванні кампанії Тимошенко, депутат відповів: "Ніякою".

На зауваження, що свого часу він витратив на Віктора Ющенка 40 мільйонів доларів, Жванія відповів, що в 2004 році "фінансування було ускладнено".

"А сьогодні у нас свобода слова, фінансування виборів - відкритий процес. Ніхто за це заводи не закриває, кримінальні справи не порушує, і нікого до в'язниці не посадять. І потім, ці вибори будуть найдешевшими за всю історію", - заявив депутат.

"От президент нещодавно критикував, що політики розгорнули велику біл-борд-кампанію. Так, вона велика, але майже безкоштовна", - зазначив Жванія.

"Вартість рекламних площ впала в десятки і сотні разів. Це ще і самі короткі вибори. Багато грошей кандидати навіть не встигнуть витратити. Тим паче, от скажіть, Тимошенко треба платити за ефіри? Вона і так з телевізора не зникає", - додав він.

Наостанок Жванія підкреслив, що його "ніхто про це (фінансуванні на виборах) не просив".

Крім того, депутат заявив, що в штабі Тимошенко в нього ніякої функціональної посади немає.

На зауваження, що на президентських виборах депутат знову займе позицію спостерігача, Жванія відповів: "Ні. Мені на цих виборах не можна займати позицію спостерігача".

"Грубо кажучи, я однозначно не буду підтримувати кандидата в президенти Януковича. Іншого кандидата в президенти, що міг би виграти, ну крім Тимошенко, немає. Тому я чітко заявляю, що підтримую кандидата в президенти Тимошенко", - додав він.