Луценко звинувачує Ющенка в дискредитації

Середа, 14 жовтня 2009, 18:35

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звинувачує президента Віктора Ющенка у дискредитації роботи відомства.

Про це міністр заявив на прес-конференції у середу.

Він зупинився на звинуваченнях Ющенка на адресу МВС щодо не належного реагування на займання торф’яників, вбивство юнака "на браконьєрському полюванні" та не попередження ДТП за участі мера міста Дімітрове Юрія Анісіна, додавши, що для нього "є загадкою, яким чудом міліція мала попередити цей злочин"

"І якщо ці три факти подаються як кричуща катастрофа з правопорядком в країні, я змушений заявити: Віктор Андрійович Ющенко хоче сьогодні своїми заявами дестабілізувати роботу МВС, яке не хоче виконувати його політичних доручень, спрямованих проти тих чи інших політичних сил", - сказав Луценко.

За словами міністра, МВС "повністю контролює кримінальну ситуацію", навіть в умовах існуючого "колосального безробіття, соціальної напруги, проблем економічного характеру".

Луценко визнав, що кількість зареєстрованих злочинів збільшилася цього року на 8%.

"Так дійсно, ми зафіксували більше крадіжок, грабежів та розбоїв. Але в той же час статистика свідчить і про більшу кількість пред’явлених звинувачень. Питання: в чому винна міліція? В тому, що скоюються вбивства?", - обурився міністр.

"Говорити сьогодні про повний розвал МВС можуть тільки ті люди, які бажають Україні біди", - додав він.powered by lun.ua