На Банковій вирішили спихнути Кислинського на Турчинова

Середа, 14 жовтня 2009, 20:00

Президент звільнив Андрія Кислинського виходячи з принципу, що закон має бути один для всіх.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Коли Міносвіти офіційно надало дані перевірки щодо наявності у Андрія Кислинського диплома Київського національного університету ім. Шевченка, президент Віктор Ющенко підписав указ про його звільнення", - наголосили на Банковій.

У секретаріаті наголосили, що "цей випадок порушує низку інших серйозних запитань".

"Зокрема щодо дієвості системи перевірки відомостей, які надаються кандидатами на призначення на державні посади, – а також усвідомлення всіма залученими органами та їхніми керівниками своєї відповідальності за належне здійснення такої перевірки", - йдеться у повідомленні.

"Процедура перевірки документів при прийнятті державних службовців на посади детально регламентована – і не є питанням президента перевіряти справжність документів чиновників", - підкреслили у секретаріаті.

На Банковій заявили, що "відповідно до указу Ющенка про обов'язкову спеціальну перевірку відомостей, що подають кандидати на зайняття посад держслужбовців у перевірці відомостей бере участь ціла низка державних органів".

"Це – Головне управління державної служби, Державна податкова адміністрація, Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України", - йдеться у повідомленні.

"Більше того, СБУ надає погодження на допуск посадових осіб до державної таємниці – і має проводити для цього окрему перевірку відомостей, які подають кандидати на зайняття відповідних посад", - заявили у секретаріаті.

"Перевірці підлягають зокрема і відомості щодо навчання та роботи кандидатів", - наголосила прес-служба.

"Отже, виникає серйозне запитання до колишнього керівництва СБУ зразка 2005 року: саме тоді Кислинському був наданий допуск до державної таємниці", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, Кислинський став радником президента у квітні 2005 року. СБУ у той час очолював Олександр Турчинов.powered by lun.ua