У СПРАВІ ПРО РОЗБЕЩЕННЯ З'ЯВИЛИСЯ СВІДЧЕННЯ ПРОТИ ДЕПУТАТІВ

Середа, 14 жовтня 2009, 21:00

Слідство отримало свідчення про те, що до справи щодо розбещення дітей у Криму причетні депутати.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі 5 каналу.

"Буквально щойно ми отримали покази матері та одної потерпілої дитини, що до цієї справи причетні народні депутати", - сказав він.

"У мене особисто викликає певні сумніви вся ця історія, з огляду ось на що: ми 7 місяців розслідували справу і маємо одного заарештованого і ще 3 людей, які ймовірно будуть причетними до цього", - зазначив міністр.

"Але за 7 місяців ми не разу не чули ні від кого заяв про причетність депутатів", - наголосив Луценко.

"Аж ось на 7 місяць діти згадують про події трьохрічної давнини, які з ними нібито робили депутати", - додав він.

Голова МВС наголосив, що ці заяви буди прийняті.

"Мене дуже турбує, що ця справа трьохрічної давнини виникає прямо на початку політичного сезону. Міністерство постарається, не дивлячись ні на що, вести її (справу) об’єктивно", - заявив Луценко.

"Я дуже просив би політиків і журналістів користуватися для аналізу виключно офіційною інформацією від слідчих, а не домислами депутатів, які про це нічого не знають, а шукають свою вигоду", - наголосив міністр.

Він вважає, що депутати шукають вигоду в "аморальний спосіб, називаючи прізвища дітей, називаючи, де вони проживали".

Луценко наголосив, що не має права називати прізвища цих депутатів, оскільки вони не є підозрюваними, і їх вину ще треба довести.

"Маленькі діти, під, ймовірно, зовнішнім впливом, можуть помилитися. Можуть просто помилитися в силу того, що пройшло три роки. Тому в таких справах закон велить найти інші докази", - заявив він.

"Думаю, що заява депутата Партії регіонів щодо цієї справи, до якої він не мав весь цей час жодного відношення, означає, що у нас почалися вибори. При чому у найбрудніший спосіб. Це бої без правил, без врахування будь-яких моральних обмежень", - вважає міністр.

Луценко заявив, що цього тижня мали бути проведені обшуки у помешканнях посадових осіб табору "Артек", які можуть бути причетними до цієї справи.

"Заява регіонала Колесніченка зірвала слідчі дії. Як раз ці особи попереджені про майбутні слідчі дії у їхніх помешканнях і щодо них особисто", - сказав міністр.

"Це мені нагадує політичні маніпуляції на горі постраждалих дітей", - зазначив він.

Як відомо, раніше депутат від БЮТ Григорій Омельченко заявив, що у справі про розбещення малолітніх дітей фігурують прізвища трьох депутатів Верховної Ради.

powered by lun.ua