Справа про ДТП з кортежем Тимошенко застрягла в суді
Водій BMW, на який покладають провину за зіткнення з кортежем прем'єра Юлії Тимошенко, стверджує, що не винен, а свідки заявляють протилежне.
У четвер пройшов суд над водієм BMW Євгеном К., якого звинувачують у тому, що він став винуватцем ДТП на Дніпровському спуску столиці 28 серпня, у яке потрапив кортеж Тимошенко, пише "Сегодня".
Суддя опитав свідків аварії – Юрія Міщенка, який сидів у машині супроводу прем'єрського кортежу, і автоінспектора Ігоря Катрука, який регулював рух на ділянці аварії.
Катрук на питання судді відповів, що навіть не знає, чому викликаний до суду.
Міщенко ж наполягає, що винуватцем ДТП був водій BMW, який не зупинився, побачивши блимавки кортежу, – і це змусило водія машини супроводу різко загальмувати, через що в неї врізався "Мерседес", у якому зазвичай їздить прем'єр (у той момент Тимошенко там не було).
Колона машин Кабміну рухалася, за його словами, зі швидкістю не більше 65 км/год.
А водій BMW Євген (київський лікар-стоматолог) стверджує: швидкість кортежу була близько 100 км/год., і він колону не "підрізав".
Наступне засідання в цій справі відбудеться 26 жовтня.