Москаль показав себе: "Хто така Монтян? Пішла вона на х..."

П'ятниця, 16 жовтня 2009, 15:35

Керівник міліції Криму Геннадій Москаль у нецензурній формі відмовився коментувати заяву адвоката Тетяни Монтян про скандал з розбещенням дітей.

На прес-конференції в четвер Монтян, що консультує матір потерпілих дітей, висловила припущення щодо ролі Москаля в цьому скандалі.

Адвокат дала зрозуміти, що Москаля направили керувати міліцією в Крим, щоб зам'яти справу про розбещення дітей.

На звернення газети "Сегодня" по коментар Москаль відповів: "Хто така Монтян, щоб я її коментував? Пішла вона на х...".

Крім того, видання поспілкувалося зі священиком, якого діти теж нібито упізнали як ґвалтівника.

"Ми знайомі з Дмитром (батьком дітей) з 2002 року - він надрукував статтю на релігійну тематику "Крок на схід", і мені захотілося поспілкуватися з автором", - розповів священик.

"Я тричі бував у нього в гостях, у Києві, останнього разу в 2007 році. Діти дещо розпещені, поводилися зовсім спокійно, нікого не боялися", - зазначив священнослужитель.

За його словами, останній раз він спілкувався із затриманим у серпні: "Він мені дзвонив, скаржився на те, що залишився один, без сім'ї та квартири. У цьому конфлікті з дружиною я від початку прийняв сторону Дмитра".

На думку священика, "причиною конфлікту була квартира Дмитра, за яку боролася і його дружина".

"Я упевнений, що Дмитро не міг бути ґвалтівником. Коли ми зустрічалися з ним в "Артеку", то жили в приватному секторі поруч з "Артеком" - причому, там же ночували і хазяї. Самі розумієте, ніяких оргій там відбуватися не могло", - сказав він.powered by lun.ua