Регіони зрозуміли, що БЮТ завдав удар у відповідь – "Артек" vs згвалтування

Понеділок, 19 жовтня 2009, 18:54

У Партії регіонів називають провокацією заяви про причетність Віктора Януковича до побиття і згвалтування жінки.

Про це заявив регіонал Олександр Єфремов, коментуючи відповідну заяву бютівця Соболєва.

На його думку, БЮТ таким чином намагається відволікти увагу громадськості від скандалу з розбещенням неповнолітніх, в якому фігурують депутати БЮТ.

"Це - провокація, це спроба відвести громадську думку від фактів, які, на мій погляд, вбивають цю політичну силу", - заявив депутат.

При цьому Єфремов висловив упевненість, що звинувачення на адресу Януковича не підтвердяться.

"Ви знаєете, мене виховувала старенька бабуся. Вона говорила, що до хорошої людини бруд не пристане. До нашого лідера нічого не пристане, бо цього не має", - заявив Єфремов.

Єфремов спростував звинувачення, що його фракція роздула скандал навколо "Артеку" для паплюження репутації своїх політичних опонентів. Він наголосив, що ПР лише хотіла розібратися в ситуації.

"Ми нікого не провокували і ні на кого не навішували ярлики. І те, що наші колеги пішли таким шляхом (зустрічних звинувачень) мене особисто спонукає до думки, що не буває диму без вогню", - заявив регіонал.

При цьому Єфремов не виключив, що в разі непідтвердження звинувачень на адресу депутатів БЮТ, Партія регіонів може покарати своїх депутатів за поширення недостовірної інформації.

Раніше бютівець Соболєв заявив, що просить генпрокуратуру розслідувати причетність Віктора Януковича до жорстокого побиття і зґвалтування.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування