Януковичу нарахували відрив у 12%

Понеділок, 19 жовтня 2009, 19:27

33,9% українців готові підтримати лідера Партії регіонів Віктора Януковича на виборах президента.

Про це свідчать результати проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром "Соціальний моніторинг" соціологічного дослідження, презентовані на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

За прем’єра Юлію Тимошенко готові проголосувати 21,3% виборців. Третім іде лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк, якого підтримують 11,1% опитаних.

4% українців готові проголосувати за лідера Компартії Петра Симоненка, 3,1% – за спікера Володимира Литвина, 2,6% – за чинного президента Віктора Ющенка, 2,2% – за екс-голову Нацбанку Сергія Тігіпка, 1,2% – за лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

9,3% опитаних не підтримують жодного ймовірного кандидата, 4,2% – не збираються голосувати і 6,1% не змогли відповісти.

Дослідження було проведене 2-12 жовтня. Опитано 10 тисяч 400 респондентів у всіх регіонах України. Похибка становить 0,59-0,98%.

Як відомо, під час президентських виборів 2004 року "Соціальний моніторинг" проводив екзит-пол, результати якого були завищені на користь Януковича.

Після цього, керівник центру Ольга Балакірєва публічно визнала, що "Соціальний моніторинг" зробив помилку при підрахунку результатів екзіт-полу.

 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.