Уколов повернувся і пішов на "гидкий" допит

Вівторок, 20 жовтня 2009, 10:35

Депутат БЮТ Віктор Уколов повернувся до Києва і вже був на допиті у Міністерстві внутрішніх справ.

Про це він заявив у вівторок у своєму блозі на "Українській правді".

"Я повернувся. Бо тільки зараз в України є шанс позбутися депутатської недоторканності. Бо слідчий МВС хотів провести допит", - повідомив Уколов.

"Я не довіряю українській системі правосуддя – у мене, як у журналіста в минулому, для цього є всі підстави", - зазначив депутат.

"Але йдуть вибори президента і я не маю вибору. Інакше ми ніколи не змінимо нашу країну, і ця нелюдь, яка заради президентського крісла вигадала найбрудніший скандал в історії України, таки дорветься до влади", - пояснив він.

Уколов повідомив: "Вчора був допит в МВС у присутності прокурора... Це дуже гидко".

БЮТівець стверджує, що звинувачення на його адресу – це вигадки опонентів, тоді як він до такого ніколи не вдавався.

"На відміну від них ("нелюдів"), як політик і як рекламіст я хочу сказати, що ніколи не ВИГАДУВАВ ні байта інформації про своїх політичних опонентів. Я пишу це тут, на святому для кожного українського журналіста місці – в газеті Гії...", - зазначає Уколов.

"До кінця виборів я клянусь, що не пропущу ні біта вигаданої інформації про наших політичних суперників", - обіцяє депутат.

Як відомо, Уколова звинувачують у причетності до справи розбещення дітей, які відпочивали в "Артеку" " і батька яких він знав. Він свою причетність заперечує, про що раніше писав із села, куди поїхав після вибуху скандалу.powered by lun.ua