Справу про розбещування завернули через дзвінок згори – "регіонал"

Вівторок, 20 жовтня 2009, 18:36

Міліція відмовила в порушенні кримінальної справи про розбещення неповнолітніх навесні 2009 року через тиск високопосадовців.

Про це заявив член фракції Партії регіонів Володимир Сівкович, посилаючись на слова керівника Дніпровського райуправління МВС.

Під час виступу в парламенті міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що "Сівкович у себе в офісі проводив опитування начальника Дніпровського райуправління з вимогою дати покази на Луценка, Ярему або БЮТ".

За словами міністра, депутат вимагав сказати, "скільки вони заплатили, щоб ця справа розслідувалася в’яло".

У відповідь Сівкович зауважив, що до нього керівника Дніпровського райуправління привів "регіонал" Григорій Смітюх.

"Він (керівник райуправління) виправдовувався, що йому було соромно закривати ці справи", - заявив депутат.

"І тому ці справи закривав перший раз начальник відділу кадрів, а другий раз – не дивлячись що був уже огляд і було написано "гіпертрофія органів"... Луценко говорить неправду, що огляд медекспертизи нічого не показав – це йому підлеглі так доложили, щоб йому було легше тут брехати", - наголосив Сівкович.

"Другий раз справу закривав заступник опера, хоча відмову у кримінальній справі мав підписати сам начальнику райвідділ", - додав депутат.

За словами Сівковича, він спитав у керівника райвідділу, чому той сам не підписав відмову – чи було йому соромно, чи йому хтось дзвонив.

"Він сказав, що перший раз прийшов Багіров разом з обвинувачуваним, який зараз в тюрмі. Вони з ним домовилися, він дав команду начальнику відділу. А другий раз дзвонили високі посадові особи. Я назвати не можу", - заявив депутат.

"А Юрій Віталійович, мабуть, боїться, що це він дзвонив або хтось із його заступників", - додав Сівкович.powered by lun.ua