У Раді ще не домовилися про правила забігу

Середа, 21 жовтня 2009, 21:44

Фракції поки не домовилися про спільний проект нової редакції закону про вибори з урахуванням рішення Конституційного Суду.

Про це заявив перший віце-спікер Олександр Лавринович (Партія регіонів) в ефірі 5 каналу.

"Знову, очевидно, виникнуть проблеми з пошуком компромісу між різними фракціями для ухвалення рішення", - сказав він.

"Ми спілкувалися на предмет спільного внесення змін. Є розуміння необхідності врахування зауважень КС і можливих рекомендацій, які були висловлені структурою Ради Європи. Дискусії гарячі, результат негативний", - заявив Лавринович.

Він висловив сподівання, що "найближчим часом буде представлений проект закону, або кілька проектів закону, які будуть розглянуті у парламенті". "Швидше за все, наступного пленарного тижня може бути рішення", - додав він.

Перший віце-спікер також зазначив, що "навіть у тому разі, якщо не буде ухвалено жодного закону, все одно виборчий процес не буде зірваний, оскільки норми, які залишаються чинними, будуть достатніми для регулювання виборчого процесу".

"Те, що немає погодження, щоб ми спільно розв’язали це питання, свідчить про те, що політичне реноме, чи бажання якогось результату, перевищує бажання мати чесні і прозорі вибори", - вважає Лавринович.

Він також наголосив, що "дедлайну" для ухвалення нової редакції закону про вибори не існує.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!