Поруч з мамою Тимошенко - грандіозне будівництво. За парканом - козулі

Четвер, 22 жовтня 2009, 11:17

Поруч з маєтками у Дніпропетровську, де живе мама, тітка і сестра прем'єра Юлії Тимошенко, розпочалося грандіозне будівництво.

Про це пише газета Сегодня.

Одне будівництво кипить поруч з будинком мами Тимошенко, а друге - через дорогу навпроти.

"Місцеві жителі шепочуться, що один будинок зводять для Тимошенко, а другий нібито для її доньки", - пише газета.

Будівельники, які працюють на майже добудованому об'єкті за парканом поруч з особняком мами Тимошенко, сказали тільки, що зводять будинок "для дуже впливової людини".

"Матеріали для дому - дуже якісні і супердорогі. З такими працювати - одне задоволення. Ліс везли аж із самої Бельгії", - сказав робітник.

За його словами, за парканом біля маєтків родичів Тимошенко, "справжні дива".

"Ялинки найдорожчих сортів висаджені, а в оранжереї південні пальми. У вольєрах живуть козулі і ще якісь екзотичні тварини. Я багато разів працював у багатих людей, але такого не бачив. І навіщо їм козулі?" - сказав будівельник.

Охоронець будинку, поряд з яким ведеться будівництво, підтвердив, що в ньому живе мама Тимошенко Людмила Миколаївна, але "вона зараз на роботі, з журналістами не розмовляє".

Фото Сегодня
Фото Сегодня

Водночас тітка Тимошенко Антоніна Ульяхіна розповіла, що вони живуть у будинку, який орендують "з давніх часів".

"Що будується через дорогу навпроти, ніхто й гадки не має. Місцеві жителі можуть говорити все що завгодно. На подвір'ї матері Юлії Тимошенко теж ніякого будівництва не ведеться: можливо, просто приводиться в порядок будиночок охорони", - сказала вона.

"Не знаю, що в сусідів, а у нас жодних козуль і оранжерей немає, ми живемо як звичайні люди", - додала тітка Тимошенко.powered by lun.ua