ЮЩЕНКО: У ВЛАДІ - ПЕДОФІЛИ, І З НИМИ БУДЕ, ЯК З ЛОЗІНСЬКИМ

Четвер, 22 жовтня 2009, 14:21

Президент Віктор Ющенко критикує Генпрокуратуру за неефективне розслідування "справи педофілів" і закликає покарати злочинців.

Про це він сказав на форумі "З любов’ю і турботою до дітей", звертаючись до генпрокурора Олександра Медведька, який також сидів у президії.

"Згадайте той скандал, який сьогодні відбувається в українському суспільстві, коли на самих високих щаблях влади ми маємо, вибачте, педофілів, людей, які наносять колосальну шкоду нашій моралі... Але, на жаль, вони сьогодні з мандатом", - сказав Ющенко.

"І думаю, на них чекає доля Лозінського. Те саме політичне прикриття, і через декілька тижнів ми будемо їх шукати через Інтерпол, Олександре Івановичу", - додав він, звертаючись до Медведька.

Водночас, на думку президента, зараз, "коли суспільство вимагає ефективного розслідування", "ефективних, ясних і чітких дій від Генпрокуратури" нема.

"Бо дивимося на цього народного депутата – чи на одного, чи на другого, чи на третього, - як на небожителя. Санкції на його притягнення відповідальності треба у Господа Бога просити, а не керуватися національним законодавством", - сказав він.

"От і граємо у гру, яка, Олександре Івановичу, закінчиться так, як гра з Лозінським, якого випустили, якого прикрила політична сила. Тепер серія номер два – з педофілами", - додав Ющенко.

Звертаючись вчергове до Медведька, Ющенко заявив:

"Я хочу, Олександре Івановичу, щоб ваша реакція була миттєвою. Щоб на ваших діях українське суспільство побачило, що ми маємо ефективну Генпрокуратуру, яка зразу за шкірку може цих людей притягнути до відповідальності".

powered by lun.ua