Ющенко обіцяє суд депутатам, які поскупились на гроші

Четвер, 22 жовтня 2009, 14:38

Президент Віктор Ющенко скаржиться, що депутати-бізнесмени не хочуть допомагати дітям-сиротам.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав, виступаючи на п’ятій всеукраїнській нараді "З любов’ю та турботою до дітей".

Президент зауважив, що за останні чотири роки багато що зроблено в питанні посилення захисту прав і надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування.

Ющенко наголосив, що потрібно говорити не лише про роль держави в цьому процесі.

"Держава може зробити дві речі – сформувати просту технічну відповідь: сформувати, підтримати школи-інтернати, дати більш-менш належне фінансування", - зауважив президент.

Він наголосив на необхідності підвищення ролі суспільства, й особливо духовенства у питанні виховання дітей, взяття шефства над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленим батьківського піклування.

Особливу увагу, Ющенко приділив ролі бізнесу у підтримці дітей-сиріт.

Він переконаний, що бізнес має взяти шефство над тією чи іншою територією, на якій проживають сироти. При цбому президент нагадав, що держава розробила з цього приводу спеціальну програму.

"Не все вдалось в цій програмі, десь відсотків десять бізнесу, але я вже не хочу називати його бізнесом, які не зробили жодної фінансової допомоги – це ті люди, які з депутатськими мандатами – чомусь так трапилось – найменше відреагували на цю проблему", - обурився Ющенко.

"Це ті, які володіють половиною землі на території Київської області, як приватні особи. Вони, на жаль, ні копійки не дали, але я думаю, що над ними ще буде суд", - зауважив президент.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування