Тягнибок: Президентська кампанія - сходинка до Ради

П'ятниця, 23 жовтня 2009, 09:53

Олег Тягнибок розглядає свою президентську кампанію як поступ до формування у Верховній Раді фракції очолюваної ним організації "Свобода".

"Ми переслідуємо кілька цілей під час виборчої кампанії. Президентська – це одна із сходинок здобуття фракції у ВР", - сказав він в інтерв’ю "Бі-Бі-Сі".

"Тим паче, що ВР ухвалила рішення про проведення дострокових виборів до місцевих органів влади 30 травня. Але є підозра, що і вибори до ВР будуть достроковими і відбудуться 30 травня", - додав Тягнибок.

"Показавши гарний результат під час президентської кампанії, ми продовжимо серію позитивів "Свободи", яка брала участь у виборах до київської міської Ради, особливо, до Тернопільської обласної Ради", - впевнений він.

На думку Тягнибока, "фактично нині двері до ВР для Свободи – першої майбутньої націоналістичної фракції – будуть відкриті".

"З іншого боку, якщо спортсмен не бере участь в олімпійських змаганнях, він тоді перетворюється у групу здоров’я. Зрештою, якщо ми не будемо брати участі у виборах, про нас забудуть", - додав лідер ВО "Свобода".

Щодо своєї президентської кампанії, Тягнибок зазначив, що "агітація відбуватиметься по всій території України".

"Звичайно, на заході наші осередки є потужнішими і краще розгалуджені. Але я сподіваюся, що ця виборча кампанія дозволить "Свободі" краще укріпитися на сході. Я б не розділяв, - чи є західні, чи східні виборці. Йдеться про дійсно патріотично налаштованих громадян України, незалежно від того, де вони мешкають", - сказав він.

"Я часто буваю на сході України, і мені там часто кажуть, що їм потрібна влада у Києві, яка буде захищати інтереси українців і, насамперед їх інтереси", - додав Тягнибок.

Він запевнив: "Ми є партію ідеологічною, світоглядовою. І, маючи програму захисту українців, будемо послідовно дотримуватися наших постулатів".

"Насамперед, це стосується докорінного очищення влади через люстрацію і зміну системи цієї влади. Ми вважаємо, що Україна має стати президентською унітарною державою. Парламент має обиратися за відкритими списками", - зазначив він.

Серед важливих питань Тягнибок зазначив реалізацію програми економічної незалежності із впливом держави на економічні процеси, підтримку середнього класу, заборону торгівлі землею сільгосппризначення, заміну імпортованої продукції на продукцію нацвиробництва, стимулювання внутрішнього ринку, енергетичну незалежність, нацбезпеку, "боротьбу із свавіллям кланів".

"Будемо виступати за український євроцентризм, говорити про Балто-Чорноморський союз. І наші базові теми – відновлення історичної, національної і соціальної справедливості", - наголосив Тягнибок.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування