Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Секс-скандал: матір просить Ющенка замінити охорону Луценка

П'ятниця, 23 жовтня 2009, 18:20

Матір постраждалих від насильства дітей просить забезпечити їй безпеку силами, що не підпорядковані МВС.

Про це йдеться у зверненні Олени Полюхович до президента Віктора Ющенка.

Матір висловлює побоювання за життя та здоров'я себе, дітей та близьких людей.

Крім того, вона вважає недостатньою охорону силами структур МВС через тиск на неї та адвокатів з боку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

При цьому Полюхович зауважує, що Луценко "у своїй діяльності фактично виступає в інтересах осіб, що упізнані, як особи, що ґвалтували моїх дітей".

Матір просить президента про ініціативу на забезпечення її безпеки силами підрозділу, який не підпорядкований структурам МВС.

Зокрема, жінка остерігається, що таку охорону можуть припинити за відповідним розпорядженням МВС у будь-який час, що може стати підставою знищення її та дітей.

Полюхович просить президента про особистий контроль при розгляді Генпрокуратурою її заяви про притягнення Луценка до кримінальної відповідальності за розголошення таємниці усиновлення.

Також матір просить Ющенка про особисте втручання для передачі справи про розбещування до Генпрокуратури.

За словами Полюхович, у неї є всі підстави вважати, що існує реальна загроза життю та здоров'ю її колишнього чоловіка.

Матір побоюється, що "це може бути використано саме з метою недопущення закінчення досудового слідства та направлення справи до суду".

"Та з метою недопущення впізнання останнім фігурантів по справ, надання правдивих свідчень щодо ґвалтування моєї дитини депутатами Уколовим, Терьохіним та Богданом", - додає вона.

Полюхович висловила готовність на першу вимогу президента чи відповідальних осіб його канцелярії прибути з метою надання додаткових свідчень та для підтвердження вказаних нею фактів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування