Тимошенко назвали техкандидатом і висунули Костенка

Субота, 24 жовтня 2009, 14:46

Українська народна партія висунула свого лідера, члена фракції НУ-НС Юрія Костенка кандидатом у президенти.

Відповідне рішення ухвалили делегати з'їзду партії в суботу в Києві, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

За підтримку висунення Костенка проголосували 390 делегатів з 459 зареєстрованих на початку з'їзду, проти - 3, утрималися - 31.

Крім того, партія прийняла свою програму на президентські вибори, в основі якої лежить ідея "економічного націоналізму".

Представник президента з міжнародних питань енергетичної безпеки, член УНП Богдан Соколовський, виступаючи на з'їзді, висловився за підтримку УНП кандидатури діючого президента Віктора Ющенка на майбутніх виборах.

"Якби УНП доклала всіх зусиль, щоб на президентських виборах переміг Віктор Ющенко - це було б найкраще", - сказав він.

Соколовський зазначив, що підтримує рішення Львівської обласної партійної організації УНП про підтримку кандидатури діючого президента.

На його думку, на майбутніх виборах президента конкуруватимуть лише два кандидати - Ющенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Я переконаний, що існують два реальних кандидати в президенти - Янукович і Ющенко, всі інші - технічні кандидати, у тому числі і (прем'єр-міністр Юлія) Тимошенко", - сказав Соколовський.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.