НА З'ЇЗДІ У МОРОЗА ПОМЕР ОДИН З ЛІДЕРІВ СПУ

Неділя, 25 жовтня 2009, 13:27

Секретар політради Соцпартії Михайло Мельничук помер під час з'їзду партії.

Про це повідомило джерело в СПУ.

За словами співрозмовника, раніше Мельничук переніс операцію з шунтування серця, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Джерело висловило припущення, що Мельничук не зміг перенести складну політичну ситуацію, що склалася під час проведення з'їзду.

На з'їзді делегати розглядали дві кандидатури від партії для висунення кандидатом на вибори президента - лідера СПУ Олександра Мороза і колишнього голови Фонду держмайна Валентини Семенюк-Самсоненко.

Під час голосування за кандидатуру Мороза, Мельничуку стало погано, і його забрали зі сцени для надання йому медичної допомоги. У зв'язку з цим було оголошено перерву у проведенні з'їзду.

При цьому рахункова комісія з `їзду не встигла підрахувати голоси делегатів за Мороза.

Як повідомила прес-служба партії, Мороз наполіг на тому, щоб делегати з'їзду голосували по двох кандидатурах.

Він зазначив, що не треба боятися такої процедури, вона тільки підкреслює, що СПУ - демократична сила, і кожний має право на власну думку.

У свою чергу, Семенюк-Самсоненко, виступаючи перед делегатами з'їзду, сказала, що не знімає свою кандидатуру, але при цьому підкреслила: "Моє завдання сьогодні як члена СПУ - зберегти єдність партії, забезпечити перемогу соціалістів на місцевих і парламентських виборах".

Вона також заявила, що протиріч між нею і Морозом немає.

"Я готувалася до виборів президента, виконуючи рішення 14 з'їзду СПУ і зараз мені дуже непросто, оскільки я відчуваю на собі весь пресинг влади, яка буде "пригадувати" мені мою діяльність на посаді голови ФДМ і те, що я не дала олігархам остаточно розграбувати держвласність", - сказала Семенюк-Самсоненко.