ГПУ: за розбещення дітей обвинувачується лише одна особа

Понеділок, 26 жовтня 2009, 10:47

У кримінальній справі про розбещення двох малолітніх дітей є лише один обвинувачений - їхній батько, інших, у тому числі підозрюваних, немає.

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури, передає УНІАН.

"У справі наразі є тільки один обвинувачений, більше ні обвинувачених, ні підозрюваних немає", - сказали в Генпрокуратурі.

Пояснюючи причину передачі цієї справи з МВС у провадження Генпрокуратури, у прес-службі зазначили, що, згідно з положеннями КПК, відомство може витребувати у своє провадження будь-яку справу, тим більше, ту, яка набула широкого суспільного резонансу.

Як повідомлялося, 13 жовтня депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про факти розбещення неповнолітніх.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко 14 жовтня повідомив, що ще в квітні цього року у справі про розбещення двох неповнолітніх дітей висунуто звинувачення і затримано батька цих дітей.

20 жовтня з трибуни Верховної Ради Медведько заявив, що відомство направило керівництву МВС лист, в якому просить Міністерство внутрішніх справ провести службову перевірку і притягнути до відповідальності посадовців, які недбало ставилися до розслідування справи про розбещення дітей.

Як зазначив генпрокурор, матір потерпілих дітей двічі зверталась до Дніпровського райуправління Києва, після порушення кримінальної справи працівниками міліції не було своєчасно вжито заходів зі встановлення винних осіб, а їх упізнання було проведено лише через місяць після порушення кримінальної справи.

Пізніше повідомлялося, що керівництво Генпрокуратури після заслуховування матеріалів справи прийняло рішення забрати справу із Головного слідчого управління МВС України для подальшого розслідування слідчими відомства.powered by lun.ua