Ющенко запросив китайського колегу

Вівторок, 27 жовтня 2009, 22:34

Україна зацікавлена в активізації співробітництва з Китаєм.

Про це йшлося під час зустрічі президента Віктора Ющенка з віце-прем’єром Державної Ради КНР Чжаном Децзяном, який перебуває в Україні з візитом на запрошення Кабміну, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми надзвичайно цінуємо той рівень взаєморозуміння і довіри, який склався між нашими країнами", - сказав президент. Він також привітав урядову делегацію Китаю з 60-ю річницею проголошення КНР.

У ході зустрічі президент та заступник керівника китайського уряду обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема подальшої активізації політичного діалогу, співробітництва в торговельно-економічній, науково-технічній, військово-технічній та гуманітарній сферах.

Ющенко підтвердив запрошення голові КНР здійснити державний візит в Україну.

Він підкреслив, що КНР є важливим торговельно-економічним партнером України зі значним інвестиційним потенціалом. Рівень взаємної торгівлі двох країн, за словами президента, свідчить про усталені стосунки українських та китайських ділових кіл, повідомяє прес-служба.

Співрозмовники в цьому контексті обговорили взаємодію України та КНР у напрямку здійснення спільних проектів, зокрема в авіакосмічній галузі, а також у сфері підготовки та модернізації транспортної та соціальної інфраструктури України до проведення Євро-2012.powered by lun.ua