Медведєв не забуде українцям минулого

Середа, 28 жовтня 2009, 10:23

У Росії високо цінують участь українців у боротьбі проти фашизму під час Великої вітчизняної війни.

Про це йдеться в зверненні російського президента Дмитра Медведєва до ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадян України з нагоди 65-ї річниці звільнення України.

"Пам'ять про цей подвиг, про єдність наших народів у боротьбі з ворогом – будемо зберігати вічно, передаючи з покоління в покоління", - йдеться у зверненні.

"У Росії дорожать тим, що мільйони громадян незалежної України розділяють почуття гордості за наше спільне минуле, налаштовані на найтіснішу взаємодію", - заявив Медведєв.

"Немає ніяких сумнівів у тому, що збереження пам'яті про спільні славні перемоги і досягнення – запорука того, що народи Росії й України, переборовши всі тимчасові перепони і труднощі, будуть, як добрі сусіди, рука об руку співпрацювати на благо прогресу і процвітання наших держав", - йдеться у зверненні.

"Спільна історія великої країни, що створювалася нашими народами, умістила не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Усі тяготи і негоди наші батьки і діди по-братерському ділили порівну, разом пройшли серйозні випробування, разом вистояли і перемогли", - упевнений російський президент.

"Саме патріотизм, сила духу, згуртованість і взаємна підтримка вирішили результат тієї війни", - підкреслив він.

Медведєв також висловив переконання, що "і сьогодні нікому не вдасться розірвати багатовікові російсько-українські зв'язки".

"А всі спроби посіяти недовіру між нашими народами на історичному ґрунті – приречені на провал", - заявив він.

"Щиро бажаю ветеранам Великої Вітчизняної війни, усьому братерському українському народу світу, здоров'я і благополуччя", - заявив він.