Москаль накопав ще одного бездипломника

Середа, 28 жовтня 2009, 16:49

Головне управління МВС в Криму ставить під сумнів справжність диплома про вищу освіту ще одного чиновника - Володимира Додатка.

Він є начальником Управління економіки Сімферопольського міського виконавчого комітету, повідомляє УНІАН с посиланням на прес-службу кримської міліції.

"Серед аферистів і неуків із "липовим" дипломом опинився начальник Управління економіки Сімферопольського міськвиконкому, який навчався, закінчив і отримав диплом реально неіснуючого навчального закладу, про що свідчить офіційна відповідь Міністерства освіти та науки України", - йдеться в переданому повідомленні.

У відповіді Міносвіти на депутатське звернення начальника ГУ МВС у Криму Геннадія Москаля йдеться, що Український центральний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів металургії ліквідовано указом президента в червні 1996 року.

За даними МОН, інститут не проходив процедури акредитації, ліцензії Міносвіти на право проведення наукової діяльності не отримував, тому документи держзразка видавати не може.

Начальник міліції Криму просив перевірити справжність диплома сімферопольського чиновника про перепідготовку фахівця за фахом "Фінанси і кредит".

За даними виконавця замовлень із виготовлення документів про освіту, бланк документа, номер якого вказав Москаль, "не відпускався".

Раніше Главк МВС ініціював широкомасштабну перевірку на справжність дипломів про вищу освіту кримських державних службовців.

Раніше Кримська міліція попросила перевірити законність отримання диплома депутатом парламенту Криму Олександром Мельником.