Рябоконь розповів, чий він технічний кандидат

Четвер, 29 жовтня 2009, 11:08

Кандидат в президенти Олег Рябоконь заявляє, що бере участь у виборах президента з метою об`єднати громадян у рух із самоорганізації.

Також він назвав себе "технічним кандидатом" громадянського суспільства, повідомляє УНІАН з посиланням на його заяву.

"Зазвичай технічний кандидат – це людина, не зрозуміло звідки взялася, він вирішує завдання невидимих замовників. Таким чином, вибори для нього – не головне. Його цілі перебувають за межами виборчої кампанії", - відзначає Рябоконь.

"Моя головна мета – змінити систему. Моя мета в цій кампанії – розпочати рух громадян із самоорганізації. Якщо я стану Президентом – моє завдання – допомогти цьому руху, захистити його від системи", - підкреслює Рябоконь.

"Для більшості з вас я узявся "нізвідки". Ніхто не може зрозуміти, навіщо я йду на вибори. Не дивно. Мої цілі набагато ширші і не закінчуються цією кампанією", - відзначає Рябоконь.

Своєю метою він називає "зміну порочної системи влади", яка руйнує країну. На думку Рябоконя, всі громадяни України є заручниками цієї системи, і змінити її можна тільки "знизу", "коли кожний з нас візьме на себе відповідальність за те, як ми живемо".

"Самоорганізація - єдиний шлях, який націлить всіх нас на творення і на глибинні зміни цінностей нашого суспільства", - відзначає Рябоконь.

Рябоконь народився 17 грудня 1973 року в місті Вінниця. Одружений, має двох дітей.
Закінчив Київський Інститут міжнародних відносин, факультет міжнародного права (1995); Джорджтаунський університет (1996, Вашингтон).

Рябоконь неодноразово називався кращим юристом України Спілками юристів і провідними юридичними виданнями міжнародного рівня. Створив першу на пострадянському просторі транснаціональну юридичну компанію "Магістр & Партнери".

Брав участь в успішному захисті інтересів України щодо визнання нашої держави країною з ринковою економікою та інших гучних справах в країнах ЄС, в США, Росії, Китаї та інших країнах світу.powered by lun.ua