Міністерствам благодійники не допоможуть - Турчинов

Четвер, 29 жовтня 2009, 22:50

Державні установи не можуть використовувати благодійні внески для виплати зарплат.

Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов в ефірі 5 каналу.

"У нас дуже жорстка економія бюджетних коштів, і коли, наприклад, музей, або якась гуманітарна установа має благодійників, спонсорів, то ці гроші не повинні використовуватися тільки на депозитних рахунках, а можуть використовуватись для потреб статутної діяльності тих установ", - сказав він.

"Йдеться виключно про заклади культури, заклади дитячі, виховні, навчальні. Не йдеться про бюджетні установи, мається на увазі, про державні установи, про міністерства, відомства. Йдеться виключно про заклади культури, навчання, тощо", - зазначив Турчинов.

"Державна установа не може це використовувати. Заборонено взагалі приймати будь-які ресурси, крім бюджетних", - підкреслив перший віце-прем'єр.

Він також вважає, що заяви про неможливість виділення Нацбанком 9,8 млрд. гривень у 2009 році для підготовки до Євро-2012 зроблені "для представників, які перевіряють підготовку до чемпіонату".

"Всі перевищення доходів Нацбанку над видатками повинні бути перераховані до бюджету. Уряд ніколи не піде на те, щоб перераховувати до бюджету неіснуючі доходи. Це категорично нами не сприймається і цього ніколи не буде", - наголосив Турчинов.

"Нацбанк має представити Кабміну інформацію про наявність реальних доходів. Хоча, безумовно, коли виплачувати собі зарплати по 200 тисяч гривень щомісяця, то доходи значно будуть менші", - заявив перший віце-прем'єр.powered by lun.ua