Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Надзвичайний стан зірвав завгосп Ющенка?

Вівторок, 10 листопада 2009, 09:49

Введення надзвичайного стану на цьому тижні практично виключено.

Про це повідомляє газета "Сегодня".

Як зазначає видання, на нараді керівників секретаріату президента та Ради нацбезпеки і оборони, а також робочої групи Кабміну, яка відбулася у понеділок на Банковій, дійшли висновку, що на 80-90% указ президента щодо боротьби з пандемією виконується.

"Є окремі питання, які стосуються поставок у лікарні ліків і масок, а також дискусія щодо того, чи потрібно розгортати мобільні госпіталі", - заявив заступник глави секретаріату президента Ігор Попов.

"Але це робочі питання, для яких скликання РНБО не потрібно. Правда, не виключено, що вона може зібратися для вирішення інших питань, не пов'язаних з пандемією", - зазначив він.

"Що стосується указу про надзвичайний стан, це крайній варіант, у якому тим більше немає необхідності", - вважає Попов.

Як зазначає газета, "на Банковій склалися дві фракції - прихильників і противників надзвичайного стану".

"Перша групується навколо секретаря РНБО Раїси Богатирьової, другу очолює голова Держуправління справами і передвиборного штабу президента Ігор Тарасюк. Глава секретаріату президента Віра Ульянченко займає проміжну позицію", - пише видання.

"Тарасюк вважає, що введення надзвичайного стану - на руку Тимошенко, тому що це неможливо без союзу Ющенка і Януковича, який погіршить рейтинги обох", - повідомляє газета.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування