Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

На суддю-"колядника" назбирали докази

Вівторок, 10 листопада 2009, 11:07

У справі екс-судді Ігоря Зварича зібрано достатньо доказів, які підтверджують декілька епізодів отримання хабарів.

Про це заявив заступник генпрокурора Віталій Щоткін в інтерв'ю газеті "Дело".

"На сьогодні слідством зібрані достатні докази, які підтверджують декілька епізодів отримання хабарів. Тепер триває перевірка слідчим шляхом інших аналогічних епізодів за матеріалами оперативно-розшукових заходів", - сказав він.

"Йде перевірка свідчень уже допитаних у цій справі, зокрема, про причетність інших осіб, про те, куди витрачалися отримані грошові кошти", - додав Щоткін.

Він зазначив, що "процесуальні терміни слідства й утримання під вартою у кримінальній справі в нас продовжені до грудня 2009 року - січня 2010-го, хоча в разі потреби ми можемо порушити питання про їх подовження".

"З'явилася інформація, що обвинувачувані судді відкидають факти хабарництва, стверджуючи, що отримували гроші в якості допомоги на ремонт приміщень суду. Це одна з версій подій, висунутих обвинувачуваними. Звісно, вона перевіряється, як і будь-яка інша", - сказав заступник генпрокурора.

Загальна сума хабарів, за його словами, "близько $150 тис. по перевірених епізодах".

"Але не виключено, що ця сума буде збільшуватися в ході подальших перевірок", - додав Щоткін.

Заступник генпрокурора підтвердив, що перевіряється і інформація про причетність до справи Зварича голови Вищого адміністративного суду Олександра Пасенюка.

"Слідчим шляхом перевіряються всі обставини у справі, в тому числі й ті доводи, які висунув обвинувачуваний Зварич. Можливо, це було зроблено ним у своє виправдання, можливо, у силу інших причин. Перевірити свідчення – обов'язок слідства", - сказав Щоткін.

"Говорити про те, наскільки його (Зварича) слова в цій частині відповідають істині, ще рано. Остаточний висновок можна буде зробити після проведення всіх необхідних слідчих дій", - додав він.

При цьому Щоткін підтвердив, що Пасенюк приходить на допити: "Так, наскільки я знаю, жодних проблем із проведенням слідчих дій тут не виникало, тим більше що слідчі дії проводяться і будуть проводитися з усіма без винятку особами".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування