Герман зрозуміла, що Луценко хоче очорнити Януковича

Четвер, 12 листопада 2009, 17:54

Депутат Ганна Герман звинувачує міністра внутрішніх справ Юрія Луцена в намірі дискредитувати кандидата в президенти Віктора Януковича.

Про це вона сказала на брифінгу, повідомляють Українські новини.

"Міністр внутрішніх справ Луценко займається плановими спецопераціями для очорнення кандидата в президенти Віктора Януковича. Серед цих спецоперацій нам відомі вже багато які з тих, які будуть ще робитися", - сказала вона.

З її слів, Луценко готує план для дискредитації Януковича через раніше дискредитованих його довірених осіб на виборах президента 2004 року.

"Я маю заявити, що більшість довірених осіб кандидата в президенти 2004 року Віктора Януковича сформувалися адміністрацією колишнього президента і тих людей, які зараз працюють із (прем'єр-міністром) Юлією Тимошенко", - підкреслила Герман.

Депутат зазначила, що перед переголосуванням 2 туру виборів президента 2004 року
Янукович сам сформував новий склад своїх довірених осіб, серед яких, з її слів, уже були люди, з якими він був знайомий і яким довіряв.

Герман підкреслила, що 2004 року Янукович не був знайомий із тими довіреними особами, які йому були призначені адміністрацією тодішнього президента Леоніда Кучми.

Як відомо, у четвер Луценко повідомив, що у справі про згвалтування затриманий Василь Михайлов, який у 2004 році був довіреною особою Віктора Януковича.powered by lun.ua