Ющенко наклав анафему на митницю

Четвер, 12 листопада 2009, 20:07

Президент Віктор Ющенко вважає, що в роботі митниці створена кримінальна схема.

Про це він сказав під час наради з проблемних питань функціонування промислових підприємств у четвер в Кременчуці Полтавської області.

"Залежно від того, який працівник сидить на тій чи іншій митниці, ставиться та чи інша рентна ціна", - сказав президент, зазначивши, що не розуміє, як може один і той самий товар мати різні ціни при проходженні митниці.

"Здригнеться Україна! Хлопці, вас чекає доля...або в один кінець кудись треба їхати...За таку службу державі на ви повинні бути віддані анафемі. Гнете цю країну до землі, замість того, щоб допомагати", - заявив він.

"Треба мати совість - від вас очікують хоча б символічної допомоги, а ви живете так, ніби доживаєте на цьому світі", - сказав Ющенко.

Президент також додав: "Ось ще лампаси повдягали, три-чотири гудзики блискучі почепили, і це вся ваша робота в Україні! Прийміть хоч один контейнер чесно - заплатіть податок".

"Сьогодні ніхто стільки шкоди не робить, скільки органи, на які покладається державна політика", - сказав він.

Ющенко також піддав критиці представників органів внутрішніх справ.

"Міліція там сидить. Про них те ж саме можна сказати. Чим далі від вас - тим спокійніше", - підкреслив президент.

При цьому Ющенко додав, що не хоче комусь особисто пред'являти претензії. "Це не персональний докір. Я розумію, що все гниє з голови", - сказав президент.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua