Ющенко придумав собі черговий орган

П'ятниця, 13 листопада 2009, 00:14

Президент Віктор Ющенко утворив Національну раду з питань становлення та розвитку молоді.

Як зазначається у відповідному указі, який опубліковано на сайті глави держави, Нацрада - це консультативно-дорадчий орган при президентові.

Згідно з положенням про Нацраду, її завданнями є "вивчення стану реалізації державної молодіжної політики щодо забезпечення прав молодих громадян на освіту, охорону здоров'я, працю, соціальний захист, житло, культурний і духовний розвиток".

Також це "розгляд пропозицій державних органів, наукових установ, вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій щодо розв'язання актуальних проблем, що виникають у молодіжному середовищі".

Крім того, завданнями Нацради є "вироблення рекомендацій щодо шляхів розв'язання соціально-економічних, правових, культурних та інших проблем студентської молоді та молодих спеціалістів".

Нацрада має брати участь у "підготовці проектів законів, інших нормативно-правових актів з питань соціального становлення та розвитку молоді, внесення в установленому порядку пропозицій щодо вдосконалення законодавства з цих питань".

Згідно з документом, головою Нацради є президент Віктор Ющенко. Його заступниками є заступник глави секретаріату президента Юрій Богуцький та віце-прем'єр Іван Васюник (за згодою).

Цим же указом ліквідована Національна рада з питань молодіжної політики.powered by lun.ua