Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Від "Руху" відкололася ціла облорганізація. Щоб не підтримувати Тимошенко

Субота, 14 листопада 2009, 11:01

Харківська обласна організація Народного руху України вийшла зі складу Руху.

Таке рішення було ухвалене 13 листопада на позачерговому засідання проводу облорганізації, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу харківського Руху.

У ході обговорення, зокрема, зазначалося, що "центральне керівництво Руху не дослухалося до думок... щодо відмови підтримки Рухом кандидатом у президенти Юлії Тимошенко на користь Віктора Ющенка".

"Натомість керівництво партії продовжує згубну політику щодо переорієнтації Народного Руху України з національно-демократичних засад на суто меркантильні та ліво-популістські засади на користь БЮТу та ВО "Батьківщина", - сказано у повідомленні.

У результаті обговорення провід Харківської облорганізації НРУ "прийняв ухвалу про вихід Харківської обласної організації НРУ з Народного Руху України".

У прес-службі також зауважили, що 14 листопада 2009 р. голова Харківської обласної організації НРУ Анатолій Семенченко склав із себе повноваження голови організації і вийшов з лав Народного Руху України.

Аналогічні заяви про вихід з лав Народного Руху України також зробили більшість членів проводу ХОО НРУ, які напередодні на позачерговому засіданні проводу проголосували за вихід Харківської облорганізації з НРУ.

Як відомо, раніше провід Харківської облорганізації НРУ прийняв ухвалу, у якій засудив рішення з’їзду НРУ підтримати на президентських виборах Тимошенко і виступив за підтримку Ющенка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування