Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Україні просто так грошей не дадуть - Порошенко

Неділя, 15 листопада 2009, 09:40

Надання кредиту Міжнародним валютним фондом, дає Україні час перебудувати державу і не допустити соціальної кризи.

Про це заявив міністр закордонних справ Петро Порошенко, повідомляє УНІАН.

"Ми маємо розуміти, що ця передишка у вигляді кредитів дає нам час перебудувати суспільну організацію, економічну організацію в державі", - сказав він.

"У нас криза економічна, бо люди, які виробляють продукцію, вони мають проблему з її реалізацією як в середині країни так і закордоном, І в наслідок цього може перейти в кризу соціальну", - вважає міністр.

"Поки що соціальної кризи немає, у нас немає заборгованості по пенсіях, по зарплаті. а країна на ці пенсії і зарплати не заробляє, і тому позичає для того, щоб їх виплачувати", - сказав Порошенко.

За його словами, останні 4-5 років Україна мала унікальний інвестиційний потенціал.

"До нас заходили мільярди незароблених нами грошей, незароблених нашою державою, це були іноземні кредити", - заявив міністр.

"Зараз я маю можливість спілкуватись з керівниками багатьох держав, вони стверджують – ви маєте розуміти , що у нас криза в самих, у нас падіння заробітної плати, у нас дефіцити бюджетів, у нас самих не вистачає зовнішньої валюти для покриття емісії, у нас падають золотовалютні резерви", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що Україні кошти просто так роздавати ніхто не буде.

"Просто так роздавати гроші і робити допомогу ніхто не буде – ні МВФ, ні Європейський Союз, ні США, ні Росія", - наголосив міністр.

"Перед тим, як нам йти і казати, що давайте співпрацювати, нам треба продемонструвати, що ми монолітний кулак, який здатен перетворити ситуацію в Україні на краще", - додав Порошенко.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування