Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Тимошенко кажуть, що Ющенко воює проти українців

Неділя, 15 листопада 2009, 20:31

Верховна Рада швидко подолає вето президента на закон про виділення мільярду гривень на боротьбу з епідемією грипу.

Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов в ефірі 5 каналу.

"Я переконаний, у випадку затягування Ющенком підписання закону, яке закінчиться його ветуванням, Верховна Рада, незважаючи на протиріччя, популізм, спроби атакувати Кабмін, дуже швидко подолає це вето", - зазначив він.

"Президент підписує соціальні програми вартістю 100 мільярдів. Підписує програми, дає доручення на імунізацію вартістю 2 мільярди. Програми коштують ресурсів. В даному випадку 2,9 мільярдів. Для цього потрібне бюджетне фінансування", - наголосив урядовець.

"З одного боку, даючи доручення, які коштують мільярди, він блокує можливість забезпечити зміни у бюджеті, які дали б можливість ці мільярди наповнювати реальними грошима", - сказав Турчинов.

Він вважає, це "блюзнірством". "Відверто кажучи – це просто злочин", - наголосив перший віце-прем'єр.

Тучинов заявив, що "одна доза вакцини від каліфорнійського грипу коштує близько 20 доларів". "Поки немає підтверджень, що хтось хоче надати це Україні безкоштовно", - сказав він.

"На це треба сотні мільйонів, понад мільярд. Безумовно, для цього уряду необхідні зміни до бюджету, щоб можна було закупити цю дорогу вакцину. Інакше ці програми не мають ніякого сенсу", - наголосив урядовець.

"Це фактично війна проти власного народу. Небезпечна, аморальна війна", - додав Турчинов.

Також він заявив, що уряд під державні гарантії уклав контракти на постачання медичної техніки з низкою австрійських кампаній. "На жаль, президент ветував це рішення", - сказав Турчинов.

"Уряд вдруге ухвалив це рішення і вдруге отримав вето ", - заявив перший віце-прем'єр.

Як відомо, раніше президент Віктор Ющенко заявив про намір ветувати закон про виділення 1 мільярду гривень на боротьбу з епідемією.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування