БЮТ буде боротися проти Януковича, бариг і мародерів

Понеділок, 16 листопада 2009, 10:48

БЮТ хоче створити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування обставин передачі у власність Віктора Януковича резиденції "Межигір’я".

Про це заявив на погоджувальній раді у понеділок член фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

"Сьогодні зареєстрована постанова, і ми просимо винести її на четвер – для того, щоб все ж таки з’ясувати: законно чи незаконно було передано у користування одній поважній людині, яка очолює політичну силу, таку собі діляночку у 140 гектарів у "Межигір’ї", - сказав він.

За словами БЮТівця, необхідно наполягти, щоб Генпрокуратура "повернула всі матеріали щодо рішення Окружного адміністративного суду – а саме документи, які стосуються передачі в оренду земель державної власності в резиденції "Межигір’я".

Крім того, Кожем’якін закликав депутатів підтримати пропозицію прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо створення міжвідомчої комісії з питань розслідування закупівель медичних препаратів та обладнання у 2007, 2008 й 2009 роках.

"Більше того, фракція буде просити прем’єр-міністра відсторонити тих людей, які мають безпосереднє відношення до цих закупівель, бо, вибачте, ці бариги і мародери продають препарати у 6-7 разів дорожче в той час, коли уже іде війна – тобто боротьба – з епідемією. Я вважаю, що це – мародерство", - сказав Кожем’якін.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування