Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЮЩЕНКО НЕ ДАВ ТИМОШЕНКО МІЛЬЯРД

Понеділок, 16 листопада 2009, 17:50

Президент Віктор Ющенко ветував закон про виділення 1 мільярду гривень на боротьбу з епідемією.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Ющенко повернув зі своїми пропозиціями закон про внесення змін до держбюджету на 2009 рік для повторного розгляду Верховною Радою", - йдеться у повідомленні.

У пропозиціях президента зазначається, що законом пропонується видатки на боротьбу з епідемією "здійснити за рахунок зменшення видатків за бюджетною державною цільовою програмою підготовки та проведення Євро-2012.

У документі наголошується, що джерелом фінансування цієї програми є "надходження до держбюджету від перевищення кошторисних доходів над кошторисними витратами Нацбанку у поточному році".

"Зазначене може призвести до спотворення грошово-кредитної політики, що проводиться НБУ", - наголосив Ющенко.

"З одного боку, адекватна економічній ситуації грошово-кредитна політика може потребувати згортання операцій, які є джерелом доходів центрального банку, а з іншого - необхідність виконувати закон вимагає від нього нарощування таких операцій", - наголошується у пропозиціях президента.

"Крім того, реалізація Закону буде авансовим фінансуванням витрат бюджету і потребуватиме здійснення Нацбанком додаткової, нічим не забезпеченої емісії, що спричинить прискорення темпів інфляції, зрив курсу гривні, падіння рівня життя населення", - зазначається у документі.

"З метою уникнення таких ризиків і забезпечення фінансування видатків на заходи із запобігання поширенню та лікування грипу А/H1N1 і ГРЗ в обсязі 1 млрд. гривень пропоную збільшити на відповідну суму обсяг внутрішніх державних запозичень за загальним фондом держбюджету", - йдеться у пропозиціях Ющенка.

Він пропонує також відповідно відкоригувати граничній розміру дефіциту бюджету та граничний розміру державного боргу України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування