Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко знайшов грабіжників, які "чистили" квартири депутатів

Вівторок, 17 листопада 2009, 16:13

Правоохоронні органи затримали групу осіб, що скоювали систематичні кражки елітних квартир Києва.

Про це на брифінгу у вівторок заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, злочини скоювалися, починаючи з серпня минулого року.

На даний момент зібрано докази по 24 епізодах, ще 50 "мають обґрунтовані підозри", а згідно з документами, виявленими під час обшуків зловмисників, ще 100 пограбувань було заплановано.

"Причетними до злочинів була група з 4 осіб (3 вихідці з Грузії, 1 громадянин України), які поставили перед собою завдання грабувати саме елітне житло", - сказав Луценко.

Злочинна група, за його словами, залучила до зламу квартиру одного з десяти найкращих "ведмежатників" СНД, який також є вихідцем з Грузії.

Луценко нагородив оперативників, які брали участь у розкритті злочину.

"Окрему нагороду, я думаю, їм мають вручити народні депутати, які задовбали мене своїми запитами", - сказав він.

На запитання, які саме це депутати, Луценко сказав, що до нього надходило декілька запитів у рамках цієї справи.

"Одна з пограбованих народних депутатів проживає навіть у моєму під’їзді. Так що тепер я буду більш спокійно заходити у під’їзд з точки зору зустрічі зі своєю сусідкою. І мені буде легше відповідати, що міліція не дарма їсть свій хліб", - сказав він.

"Але в даному випадку не йдеться про те, що запит народного депутата дає якісь пріоритети. Просто приємно ще раз, перед затвердженням бюджету, нагадати народним обранцям, що міліція дарма свій хліб не їсть, якщо навіть в такій обстановці - без грама пального і з зарплатами на 30-40% меншою, ніж у наших колег по правоохоронній діяльності, - міліція здатна пред’являти звинувачення більшій кількості злочинців, ніж минулого року", - додав Луценко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування