Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко обізвали "кремлівською папужкою"

Середа, 18 листопада 2009, 09:49

Представниця Партії регіонів Ганна Герман звинувачує прем'єра Юлію Тимошенко у корупції.

З такою заявою вона виступила в середу з трибуни Верховної ради.

"Ми вже знаємо, що ви розкрали резервний фонд держави так, що там лише залишилися самі білі тапочки і то лише 48 розміру", - заявила вона.

Реклама:

"Цими дня ми ви наказали Нафтогазу, щоб він перелічив 6 млн. гривень залу, в якому ви будете проводити дитяче Євробачення, бо це під вашим патронатом. Хіба це не корупція?" – обурилась Герман.

"Цими днями ви розкидали по всій Україні листівки про те, як боротися з грипом, надруковані за кошти держбюджету із символікою БЮТ. Хіба це не корупція? Хіба це не називається "тырить мелочь по карманам"?" – спитала Греман.

Вона навела слова Тимошенко про те, що прем’єр Росії Володимир Путін "нас ніколи не підведе".

ВІДЕО ДНЯ

"Юліє Володимирівно, Путін ніколи не підведе свою державу, бо він уміє захищати її інтереси. А ви, на жаль, цього в нього не вчитеся. Ви лише окремі словечка в нього переймаєте, як наприклад "тиріть" і виглядаєте при цьому як кремлівська папужка, бо Путін справді бореться з тими, хто тирить, а ви тирите самі, Юліє Володимирівно. І тирите дуже успішно", - заявила Герман.

"Тому вчіться у Путіна, як боротися з тими, хто тирить, а не вчіться словечок, бо ви виглядаєте при цьому як банальна кремлівська папужка", - додала вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування