Литвин хоче подивитися, як Регіони відставлятимуть Тимошенко

Четвер, 19 листопада 2009, 19:16

Спікер Володимир Литвин критично ставиться до ідеї розгляду у парламенті питання відставки Кабміну і призначення "технічного" уряду.

Про це він сказав на прес-конференції у Вінниці, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

"Якщо питання про відповідальність уряду буде внесено на розгляд Верховної Ради, то при його розгляді я обов`язково буду присутній у сесійній залі, і як голова Верховної Ради забезпечу, щоб не було політики, а був абсолютно професійний підхід до розгляду цієї проблеми", сказав Литвин.

Він повідомив, що ознайомлений з інформацією про зібрану кількість підписів, необхідну для внесення цього питання до порядку денного, але, за його словами, станом на 20 годину 18 листопада такі пропозиції до нього не надходили.

Говорячи про можливість формування "технічного" уряду, Литвин зазначив:

"Конституція України, законодавство та регламент Верховної Ради не передбачають "технічного" уряду. Покажіть мені для початку "технічного" прем`єр-міністра, і потім – у нас же не "технічна" країна".

Литвин також наголосив, що у разі відставки нинішнього уряду і подальшого перебування його членів у статусі виконувачів обов`язків бюджет на наступний рік не буде ухвалений.
powered by lun.ua