Путін розповів, як йому добре з Тимошенко

3 перегляди
П'ятниця, 20 листопада 2009, 00:52

Прем'єру Росії Володимиру Путіну комфортно працювати з урядом Юлії Тимошенко.

Про це він заявив на прес-конференції за результатами переговорів з українським прем'єром.

"Нам з урядом Тимошенко працювати комфортно. Вважаю, що за час нашої співпраці відносини між Росією та Україною стали стабільними і зміцнилися", - заявив Путін.

"Україна 45-мільйонна європейська країна і весь час щось там...В останній момент від чогось відмовлятися, щось недоговорювати, щось недоплачувати і претендувати якийсь ексклюзив, як країна, що вимагає якоїсь постійної підтримки зі сторони", - сказав він.

"Якщо ми говоримо про зростання самосвідомості, державності, суверенітету - це просто несумісні речі", - вважає прем'єр РФ.

"На мій погляд, уряду Тимошенко вдалося вивести країну в стан самодостатності і реального зміцнення суверенітету", - заявив Путін.

"Коли країна весь час висить на якийсь допомоги ззовні, без неї не може існувати, який же це суверенітет?", - зазначив він.

"Це як раз зміцнення суверенітету таким способом, який ми вітаємо, тому що це виконання взаємних зобов'язань, це означає стабільність у відносинах", - заявив прем'єр Росії.

Путін зазначив: "У нас протягом року діалог йшов складно і Юлія Володимирівна постійно переді мною ставила масу проблем. Вона складний співрозмовник і складний партнер в сенсі того, щоб домовитися остаточно".

"Але ми домовлялися завжди і, незважаючи на те, що було важко, зобов'язання виконуються. Це найголовніше", - заявив він.

У свою чергу, говорячи про досягнення урядів двох країн, Тимошенко заявила: "Я думаю, що є два досягнення - це те, що ми правильно збудували всю тактику нашої співпраці, і ми маємо хорошу комунікацію".

"Ми можемо абсолютно оперативно реагувати на будь-які проблеми і ці проблеми вирішуються вчасно. Тобто хороша, комфортна робота двох урядів", - сказала вона.

"Друге досягнення це те, що ми почали правильно вибудовувати стратегію на десятиліття вперед", - додала прем'єр України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua